رابطه تشک نامناسب با کمردرد

اگر دچار کمبود ویتامین D باشید. شما همچنین می توانید حرکات کششی کوتاه را در روز اجرا کنید. هدف از انجام این مرحله ،قبل از رفتن به رختخواب و بعد از اینکه شما از خواب بیدار شدید برای کمک به انعطاف پذیری ستون فقرات است. همچنین مهم است که یاد بگیریم چگونه در بهترین شرایط ممکن بتوانیم بخوابیم. بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند که یک بالش بین پاها قرار داده تا باسن عقب بماند. بالش های خاص نیز می توانند در هنگام خواب به گردن و کمر درد کمک کنند.

برای صبح های شیرین و بدون کمر درد در صبح، در نظر گرفتن یک تشک جدید موثر است. خواب شما ضروری است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که در حال گرفتن یک تشک هستید که خواب شما را بهبود می بخشد، نه آن را بدتر کند.

 

ما در برابر درد کمر قدرت نداریم. این را می توان با یک چیز ساده کاهش داد یا حتی مانع آن شد: چگونه ما بخوابیم. متاسفانه، معکوس نیز صادق است. بعضی از درد ها می توانند از طریق چگونگی قرار گرفتن بدن در طی خواب، تشدید شوند یا حتی ناشی از آن باشند.می تواند به طور کامل به جلوگیری یا از بین بردن درد به طور کامل ادامه دهد.

درد پشت یکی از شایع ترین شکایات است که مردم به پزشکان خود می کنند. حدود 80 درصد بزرگسالان در معرض کمردرد در برخی  در زندگی خود هستند. طبق گزارش موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی، یک مطالعه در 1990، کمردرد را به عنوان ششمین علت کمک به مرگ و میر و عدم سلامت به شمار آورد. دو دهه بعد، آن را به مقام سوم منتقل کرد.

مطالعات نشان می دهد که رابطه بین درد پشت و خواب وجود دارد. نظرسنجی خواب در آمریکا – یک نظرسنجی غیرمسئول که به عنوان نماینده ملی به وسیله بنیاد ملی خواب در مورد 1029 بزرگسالان انجام می شود، نشان می دهد که 21 درصد از آمریکایی ها درد مزمن را تجربه می کنند و 36 درصد از آنان در معرض درد حاد هستند.

متخصصان سلامت گاهی اوقات به سختی می دانند که چرا آسیب می بینیم. خیلی بستگی به جا و زمان دارد. هیچ دسته خاصی از درد پشت وجود ندارد. در عوض، انواع مختلفی از درد پشت وجود دارد.

تشک طبی برای جلوگیری از کمردرد

انحنای ستون فقرات غیر طبیعی
سه نوع اصلی از اختلالات انحنای ستون فقرات وجود دارد:

لوردوز، که در آن ستون فقرات بیشتر درونی به عقب نسبت به حالت طبیعی منحرف می شود
اسکولیوز، که در آن منحنی ستون فقرات در سمت راست در شکل C یا S قرار دارد
کیفوز، جایی که ستون فقرات فوقانی منحنی غیر طبیعی است
اختلال انحنای ستون فقرات

پنج ناحیه در ستون فقرات شما وجود دارد و همه 5 ناحیه باید برای اطمینان از خواب شبانه ترمیم و بازسازی شوند، به خصوص اگر از اختلالات انحنای فوقانی ستون فقرات رنج ببرید. مناطق ستون فقرات شامل پنج ناحیه گردن رحم، قفسه سینه ، کمربند، ساحر و دمبل است.

 

ستون فقرات گردن (گردن): 7 مهره ستون گردنی از جمجمه، مغز و نخاع پشتیبانی می کند. ستون فقرات گردن به انعطاف پذیری سر، حرکت گردن کمک می کند. بالش های بد یا جراحت اغلب باعث درد در این منطقه می شوند.
ستون فقرات قفسه سینه (بالا یا پایین پشت): 12 مهره ستون قفسه سینه نسبتا پایدار هستند به دلیل اتصال آنها به قفسه سینه و سیستم لیگامان. آنها به حفاظت از اندام های حیاتی کمک می کنند. درد پشت بالا، هر چند نادر است، شامل مشکلات عضلانی و اختلال عملکرد مشترک است.
ستون فقرات کمری (کم پشت): 5 (در برخی از افراد 6) مهره ستون کمری بین قفسه سینه و لگن واقع شده است. آنها از وزن بدن حمایت می کنند و اجازه حرکت را می دهند. مشکلات عضلانی مرتبط با سنگین شدن، دیسک های دژنره و دیسک های فتق با سیاتیک همراه اغلب باعث درد در این منطقه می شوند.
ستون ساپورت (پایین پشت): ستون ساکرولا استخوان مثلثی است که شامل 5 بخش است که با یکدیگر ترکیب می شوند. اختلال مشترک ساکاریدیا، که به معنی درد در یک طرف پشت کمر است که اغلب به زانو وارد می شود، شرایطی است که زنان جوان و میانسال در معرض آن هستند.
کوکسی کوبیده (tailbone): دمبل منطقه ای است که از 3 تا 5 مهره های کوچک با هم ترکیب شده اند. به احتمال زیاد از نشست طولانی مدت صدمه دیده است.
استرس و اضطراب
استرس و اضطراب بخشی از یک چرخه حیرت انگیز است. درد پشت، اغلب بدتر شدن کیفیت خواب، به نوبه خود می تواند استرس و اضطراب را تشدید کند. و به نوبه خود، نگرانی می تواند به درد فیزیکی منجر شود. با توجه به انجمن اضطراب و افسردگی آمریکا، درد پشتی در افراد مبتلا به اضطراب و اختلالات خلقی بیشتر از افراد بدون آن است. مدیریت استرس و اضطراب شامل رژیم غذایی مناسب، خواب و ورزش و همچنین پرورش روابط اجتماعی است. داروها و درمان صحبت نیز در برخی موارد مفید است.

عضلات شکم

عضلات پالس شده یا حتی پاره شده که معمولا باعث درد در ناحیه کمری ستون فقرات می شود، که علت آن می تواند به استفاده نادرست از عضلات در هنگام بلند کردن یا ورزش شدید باشد.

سایت انتخاب و خرید یک تشک مناسب : تشک رویال

 

دسته‌ها.