آیا یادگیری آنلاین کلاس را جایگزین خواهد کرد؟

دانلود پایان نامه

قرن هاست که اکثر مردم کلاس سنتی را مترادف با دریافت آموزش می دانستند.

در حالی که مطمئناً فناوری بیش از هزاره پیش پیشرفت کرده است ، محیط کلاس همچنان ثابت مانده است. اما این به آرامی در حال تغییر است.

بیشتر و بیشتر ، آموزش های حرفه ای که می تواند بینشی در مورد صنعت جدید ، ارائه دانش بنیادی و مهارت های طاقچه ایجاد کند ، توسط دانشجویان از طریق یادگیری آنلاین قابل دسترسی است.

دانشجو

ظهور یادگیری آنلاین

از نخستین روزهای اینترنت ، مردم برای یادگیری مهارتهای جدید ، به صورت آنلاین می روند. با این حال ، در سال های اخیر ، همراه با قدردانی مردم از پتانسیل های خود ، این توانایی به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

واضح است که یادگیری آنلاین ممکن است به زودی تبدیل به یک روش ترجیحی برای آموزش شود ، و از استاندارد های دیرپا مبتنی بر کلاس استفاده می کند.

طبق گفته پیو ، این اتفاق در حال آغاز است. ۲۳۳ درصد فارغ التحصیلان دانشگاه دوره های آنلاین را پشت سر گذاشته اند که در بین فارغ التحصیلان اخیر ۴۶٪ افزایش یافته است – تقریبا نیمی از افراد مورد بررسی.

یادگیری آنلاین فقط پیدا کردن محبوبیت در بین دانشجویان نیست. همچنین تعداد زیادی از پذیرندگان مشتاق را در بین شرکتها پیدا می کنید.

آمار یادگیری آنلاین زیر را از HubSpot در نظر بگیرید:

  • ۷-۵٪ از متخصصان ترجیح می دهند مهارت های جدیدی را از طریق فیلم های آموزش آنلاین یاد بگیرند
  • ۶۸٪ از متخصصان به سیستم عاملهای یادگیری آنلاین اعتماد دارند
  • ۶۲٪ از متخصصان به کارشناسان و تأثیر گذاران مبحث اعتماد دارند

یکی از جالب ترین آمارهای این گزارش این است که ۷۶٪ از متخصصان “یافتن وقت” را بزرگترین چالش ذکر می کنند و آنها را از ادامه آموزش های مداوم باز می دارد.

این یک مشکل اساسی است زیرا در صورت ادامه اهداف شغلی بلندپروازانه ، یادگیری مداوم برای کارکنان ضروری است. برای شرکت ها نیز پرورش استعداد بسیار مهم است. هیچ شرکتی با رکود مهارت های کارکنانشان رونق نمی گیرد.

بنابراین ، جای تعجب ندارد که بسیاری از شرکت ها از پتانسیل یادگیری آنلاین هیجان زده هستند. آنها می توانند بدون ایجاد دردسر اعزام آنها به محیط کلاس ، در توسعه پتانسیل کارکنان خود سرمایه گذاری کنند.
سرمایه گذاری

در حقیقت ، کارکنان آنها می توانند مهارت های خود را با سرعت خود بهبود بخشند ، و اطمینان حاصل کنند که آموزش و پرورش به وظایف عادی خود نمی رسد.

۵ از امیدوارکننده ترین ویژگی های یادگیری آنلاین

یکی از اصلی ترین مزایای یک کلاس آنلاین این است که دانش آموزان می توانند از هرجایی به آن دسترسی پیدا کنند. این شامل کار در حال حرکت است ، که به ویژه برای کارمندان که باید برای کار مسافرت کنند بسیار مهم است.

دانش آموز

اگرچه مطمئناً این یک مزیت مهم است ، اما تنها دلیل شرکتها و مؤسسات دانشگاهی به این فرصت توسعه علاقه ندارند. در اینجا ۵ دلیل اصلی وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید یک کلاس آنلاین را در آینده نزدیک تجربه کنید (اگر قبلاً آن را ندارید).

۱ ٫ محبوبیت رو به رشد EdTech

EdTech به ازدواج آموزش و فناوری عصر دیجیتال اشاره دارد. بسیاری از مردم تأثیر آن را با نوعی FinTech در صنعت مالی مقایسه می کنند.

ازدواج

این فقط کارآیی آن نیست. دموکراتیک کردن آن نیز هست مانند Fintech ، edtech به نظر می رسد چیزی مختصر از اختلال گسترده در بازار است که قادر به جلوگیری از تکامل برای چندین دهه در یک زمان است.

یک توضیح ساده این است که نوع فناوری کاربرپسندی لازم برای این نوع اختلال اکنون موجود است. دانش آموزان ، کارمندان و مربیان می توانند از لپ تاپ ها ، تلفن های هوشمند و تبلت ها استفاده کنند تا از ارتش وب سایت ها و سیستم عامل هایی که برای اهداف آموزشی وجود دارد ، چیزی نگویند.

در حقیقت ، قرص ها در حال حاضر مشغول کتاب های درسی در مدارس هستند. اگر در کلاسهای سنتی محبوبیت بیشتری داشته باشند ، این انتخاب برای شرکتهایی که مایل به سرمایه گذاری در آموزش مداوم هستند ، انتخاب واضحی است.

با این حال ، این واقعیت مهم است که Millennials اکنون اکثریت نیروی کار ایالات متحده را تشکیل می دهد و به عنوان نسلی که محصور رشد فناوری است ، سریع می توانند آن را اتخاذ کنند.

به همین دلیل ، تا سال ۲۰۲۰ ، edtech می تواند به یک صنعت ۲۰ بیلیون دلاری تبدیل شود. بین مدارس و شرکت ها ، کمبود تقاضا برای پتانسیل هایی که این مزارع در حال بازنمایی نشان می دهند وجود ندارد.

دلار

۲ ٫ تمرکز روی موضوعات خاص و بالاتر – ردیف

تقریباً به مدت ۳۰ سال ، ایده دریافت یک آموزش آنلاین به دلیل تصور برخی تلاشهای اولیه رنج می برد. در دهه ۸۰ ، نقاط تجاری مرتباً از “مزایای” مبهم حضور در دانشگاه در منزل دفاع می کردند.

خوشبختانه کلاس های آنلاین در مدت زمان کمی طی شده اند ، به همین دلیل بسیاری از مدارس و شرکت ها آنها را به تصویب رسانده اند.

یک نمونه از این پیشرفت این است که اکنون کلاسهای آنلاین برای موضوعات پیشرفته در دسترس است. جایی که زمانی آنها تا حد زیادی به عنوان گزینه های جایگزین برای t دیده می شدندکلاسهای مورد نیاز aking یا در بهترین حالت کسب مدرک دانشگاهی ، کلاس آنلاین به همان اندازه است که این روزها دوره های کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.

بسیاری از متخصصان متخصص هستند. آنها برای پیشبرد مشاغل خود ، لوکس بازگشت به کلاس را ندارند. دوره ها یا وجود ندارند زیرا تقاضای کافی وجود ندارد و یا حضور در آنها به معنای این است که حرفه ای مجبور است تمام زندگی خود را از بین ببرد تا زندگی دیگری انجام دهد.

با توجه به اینکه راه اندازی یک کلاس آنلاین ، چقدر مقرون به صرفه است ، هیچ موضوعی برای پوشش اقتصادی غیرممکن است. تقریباً هر متخصص می تواند یک دوره را پیدا کند که به آنها در بهبود مهارت های خود و ارزشی که قادر به ارائه کارفرمایان خود هستند ، کمک کند.

۳ Appl برنامه های کاربردی خاص در صنعت

بسیاری از شرکت ها کشف کرده اند که در صورت کمک به کارمندان خود برای دریافت آموزش می توانند نیاز خود به فارغ التحصیلان آماده کار را بهتر برآورده سازند.

Starbucks یک مثال عالی است. این غول قهوه با همکاری با دانشگاه ایالتی آریزونا قادر به پرداخت شهریه کامل برای هر یک از کارمندان واجد شرایط مزایای خود است که می توانند بصورت آنلاین در کلاس شرکت کنند.

در حالی که هر صنعتی نیازهای منحصر به فرد خود را دارد ، چابکی آموزش آنلاین می تواند پاسخگوی این نیازها باشد.

۴ ٫ پشتیبانی از مهارتهای نرم حیاتی

یکی از رایج ترین انتقادات در آموزش عالی این است که مهارت های نرم را به دانشجویان نمی آموزد.

متأسفانه مهارتهای نرم در دنیای شرکتها بسیار مهم است.

دانش آموزانی که در کلاس های آنلاین شرکت می کنند باید مهارت های نرم را توسعه دهند. با توجه به ماهیت خود ، این رویکرد خودگردانی و انگیزه را ترغیب می کند.

۵ ٫ ظهور VR

همه یادگیری آنلاین یکسان نیست

ذکر این نکته حائز اهمیت است که دنیای یادگیری آنلاین گسترده است – دقیقاً به همان اندازه آموزش مبتنی بر کلاس.

به همین ترتیب ، ارائه هر موسسه آنلاین متفاوت است.

هنگام اتخاذ این رویکرد جدید ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که دوره های شما از هزاران نفر دیگر در بازار متمایز است. شما می توانید این کار را با ارائه برنامه هایی انجام دهید که عبارتند از:

  • صنعت تراز شده
  • توسط کارشناسان طراحی و تحویل داده شده
  • قابل اعتبار

فرصت ارتباط با دانش آموزان دیگر نیز مهم است. این امر درمورد مدارس آنلاین و همچنین شرکتهایی که دارای چندین سایت هستند در حالی که “دانش آموزان” از همان کلاس ها ممکن است گسترش یافته و نتوانند به صورت شخصی در هم آمیخته باشند ، صدق می کند.

یادگیری آنلاین مستلزم انزوای معینی است ، اما کمبود بسترهایی وجود نخواهد داشت که به دانشجویان شما امکان برقراری تعامل را می دهد ، این امر برای گروه های مطالعاتی ، پروژه های گروهی و شبکه سازی عالی است.

آیا آینده یادگیری آینده آموزش است؟

واضح است ، یادگیری آنلاین همان هدفی است که آموزش به آن هدایت می شود – هم در محیط های دانشگاهی و هم در دنیای تجارت. در سالهای اخیر ، دانش آموزان ، کارمندان و مربیان بی شماری از فواید بسیاری آن آگاه شده اند.

با این حال ، این به معنای این نیست که کلاس سنتی در حال انقراض است – هنوز.

با این وجود ، یادگیری آنلاین قبلاً تأثیر گذاشته است. ده ها موسسه – از هاروارد تا استارباکس – نشان داده اند که این مدل موفقیت آمیز است و مهمتر از همه ، با جهش و مرزها محبوبیت خود را افزایش می دهد.

بنابراین ، در حالی که ممکن است مدتی نگذشته باشد که کلاسهای درس سنتی به طور کامل محو شوند ، عاقلانه است که قبل از انجام این کار ، استفاده از منابع آنلاین را شروع کنید.

کلوداگ اوبراین

متخصص ارشد محتوا